Sündmused

 
 

 

EM

AUGUST

 

26. AUGUST KELL 20.00

VÕRTSJÄRVE TULEMUUSIKA ÖÖ

ANSAMBEL DAGÖ

 

 

JÕESUU PUHKEALAL

TASUTA

 

 

SEPTEMBER

 

 

6.SEPTEMBRIL KELL 18.00

EESTI RAHVAKUNSTI JA KÄSITÖÖ LIIT

KUULUTAB VÄLJA KÄSITÖÖTALGUD

 

 

 

06. SEPTEMBER KELL  16.30

KOGUPEREFILM

 

TIMM THALER EHK MÜÜDUD NAER!

 

 

Tim Thaler on vaene, aga ta naerab palju ja tihti. Ta naer on nii lummav ja nakatav, et kuratlik parun Lefuet tahab seda iga hinna eest endale. Maailma rikkaim mees teebki poisile pakkumise: kui Tim nõustub talle oma naeru müüma, võidab ta iga kihlveo, mis ta kunagi sõlmima peaks.

 

Algul lööb poiss kõhklema, kuid kirjutab siiski lepingule alla. Nüüd täituvad kõik tema soovid, kuid ilma naeruta on ta hoopis teine inimene. Ta kaotab kõik oma sõbrad peale Ida ja hotelli baarmen Kreschimiri. Koos loodavad nad Timi paruni küüsist päästa ja kavalusega poisile tema haruldane naer tagasi saada.

 

PÄÄSE 4 €

 

 

 

 

 

06. SEPTEMBER KELL 18.30

KINOKOHVIK

SÜNNA!

 

Peale sõbra metsikut sünnipäevapidu ärkab Anton võõras linnas. Ta on tundmatu tütarlapse korteris luku taga ega mäleta eilsest õhtust midagi. Rajud videod Antoni eelmise öö vägitegudest löövad juba internetis laineid ja koguvad aina uusi laike. Kompromiteerivad videod võib iga hetk avastada ka Antoni pruut Marina, kelle kätt on noormees juba jõudnud paluda.

Pääse 4 €

 

 

 

OKTOOBER

 

12. OKTOOBER KELL 19.00

RAKVERE TEATER

" SEE KÕIK ON TEMA"

 

Lavastaja Helen Rekkor (Teatriühendus Misanzen)
Kunstnik Maarja Pabunen
Videokunstnik Alyona Movko
Tõlkija Tiit Alte
Osades Tiina Mälberg ja Imre Õunapuu

Kas mäletad, milline oli maailm siis, kui olid teismeline? Kas mäletad oma enesehinnangut? Kas mäletad, et vahest ei viitsinud või ei osanud hoolida, aga kui juba hoolisid, siis ei osanud lõpetada? Kas mäletad, et kõik tegi rohkem haiget?

Kas kujutad ette, mis tunne on olla leseks jäänud üksikvanem, kelle kasvatada ja kujundada on just üks selline, ühe vanema kaotanud teismeline. Kas oskaksid? Kas teeksid kõik õigesti?

Näidendis "See kõik on tema" võtab üksikvanemast ema ette sotsiaalse eksperimendi, et jõuda lähemale oma võõraks jäänud pojale. Mängu ja elu piirid hägustuvad. Iga käik viib lähemale suuremale kaosele ja iga viga maksab end sajakordselt kätte. Kaalul on usaldus ja elu.

Kas mängime?

Esietendus 13. jaanuaril 2017 Rakvere Teatri väikses saalis. 

Soovitame lavastust eriti vaadata noortel, sobilik alates 7ndast klassist.

NB! Valitud kuupäevadel on võimalik lavastust vaadata venekeelse tõlkega. Tõlkeaparatuuri saamiseks palume ennast registreerida Rakvere Teatri kassas tel. 329 5444 või e-mailil kassa@rakvereteater.ee. Lisainfot vaata siit.

Autor Andrei Ivanov (sündinud 1984) on Valgevene kirjanik.

 

Tõnu Lilleorg, ERR-i kultuuriportaal: "Tükk on suuresti vastuvõtja- ja vastuvõtukeskne ning see liist, millele publik võib tõmmatud saada, õige pikk. Seda kinnitasid nii mõnegi kaasvaataja veekalkvel silmad ja publiku üksmeelne püstijalu aplaus esietenduse lõpus."

Pääse 15 € /13 €

https://www.piletimaailm.com/performances/82658/buy?lang=et_EE

 

 

 

15. OKTOOBER KELL 16.30

LASTEFILM

" USKUMATU HIIGELPIRN"

 

Päikeselinnas elatakse ilusat elu, aga korraga leiavad Mitcho ja Sebastian pudelipostiga saabunud kirja, milles ütleb teadmata kadunud linnapea, et on teinud salapärasel saarel imetabase avastuse. Algab päästeretk, et linnapea koju tuua, ent möödaminnes tehakse avastus, mis Päikeselinnale suurt rõõmu toob - Hiigelpirn!

 

 

Kategooria: Lastefilm | Žanr: Komöödia

Pääse 4 €

 

 

 

 

15. OKTOOBER KELL 18.30

KINOKOHVIK

" PÕRGU JAAN"

 

 

kinodes alates 05.10.2018

“Põrgu Jaan” on müsteerium, mis on inspireeritud Põhjasõja-järgsetest süngetest aegadest. Rahvast on aastaid rõhunud sõda, nälg ja katk. Saladusliku põnevusloo peategelane on Jaan (Meelis Rämmeld), kes leitakse teadvusetult mererannalt. Jaan ei mäleta oma minevikku. Ta on võõras niihästi iseendale kui inimestele enda ümber. Juhuse tahtel asub Jaan elama paruni (Andres Lepik) juurde kohalikku mõisahoonesse, kus mõni aeg tagasi on aset leidnud õõvastav kuritöö. Ajapikku hakkavad ilmnema vihjed salapärase võõra tausta ja varasemate tegude kohta. Mida teha, kui selgub, et sa oled keegi, kes sa olla ei taha?
 

Režissöör Kaur Kokk on lõpetanud BFMi ja paistnud nii Eestis kui rahvusvaheliselt silma edukate lühifilmide autorina. “Põrgu Jaan” on tema mängufilmidebüüt.
   
Filmis kehastavad keskseid rolle Meelis Rämmeld, Andres Lepik, Peeter
Volkonski, Pääru Oja, Adele Taska, Egon Nuter, Villu Kangur ja Anne Türnpu.

 

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Draama, põnevus, müsteerium

Pääse 5 €

 

16. OKTOOBER KELL 11.00

LASTETEATER REKY

" HANS JA GRETE"

 

 

PÄÄSE 8 €

 

 

24. OKTOOBER KELL 19.00

" TEID KUTSUB KABAREE"

 

Varietee-etendus kahes osas

Lavastaja-koreograaf: Kristin Pukka

Elu on kabaree! Kergemeelne, kuid mitte kõlvatu. Paheline, kuid mitte kuri. Üleannetu, kuid mitte labane.                                                    Võtke sõõmuke šampanjat, laske end vabaks ja kõige muu eest hoolitsevad kabareediiva KAIRE VILGATS ja Showstoppersi imelised tantsijad!                                                                                           Kõlavad laulud muusikalidest „Chicago”, „Cabaret” ja „Burlesque”, kaasaegsed ja klassikalised pop-hitid eesti ja inglise keeles ning loomulikult ka kuulus kankaan!                                                    Etenduses on kasutusel üle 100 glamuurse ja suurejoonelise kostüümi!

Lisainfo: www.showstoppers.ee Vaata videot:

https://www.youtube.com/watch?v=JO6iHkxW1ZU

PÄÄSE 18 €/ 16 €

 

 

 

 

 

 

27. OKTOOBER KELL 19.00

ELVA VALLA 1. SÜNNIPÄEV

 

Elva vald saab oktoobrikuu lõpus ühe aastaseks ning seda tuleb tähistada sünnipäevapeoga. 

Pidu toimub laupäeval, 27. oktoobril kell 19 Rannu Rahvamajas. 

Kontsertkava panevad kokku meie valla kollektiivid ning tantsuks mängib ansambel Boogie Company. 

Pilet eelmüügist 10 eurot ning kohapeal 15 eurot. Osta pilet eelmüügist!
Lisainfo: Rannu Rahvamaja, telefon 745 4275 või 516 5815

 

 

NOVEMBER

 

 

5. NOVEMBER KELL 16.30

LASTEFILM "VÄIKE SPIROU"

 

 

Nagu iga kangelane, oli ka kartmatu Spirou kunagi laps. Ja kui sa oled laps, siis pead kuulama oma vanemaid. Nagu kogu tema perekond enne teda, tahab ka Väike Spirou saada hotelli jooksupoisiks.

Ja kui tema ema teatab, et ta hakkab käima järgmisest aastast jooksupoiste akadeemias, otsustab Väike Spirou koos oma sõpradega viimastest ühistest päevadest kõik, mis võtta annab ja tunnistada oma kustumatut armastust Suzette’ile. Selleks korraldab Spriou koos oma sõpradega väga erilise seikluse, mida Suzette kunagi ei unusta!

Nii polegi midagi imestada, et Väiksest Spriust sai suureks saades ajakirjanik ja seikleja.

 

Kategooria: Lastefilm | Žanr: Komöödia

Pääse 3 €

https://kinokoda.kinobuss.ee/film?id=615

 

 

 

5. NOVEMBER KELL 18.30

KINOKOHVIK

"SELTSIMEES LAPS"

 

 

Kui 6-aastase Leelo kooliõpetajast ema ühel päeval püssimeeste vahel ära viiakse, tuleb tal iseseisvalt leida vastused paljudele küsimustele: miks on sinimustvalge keelatud, kes on rahvavaenlane, miks luusib hirmus enkavedeelane ümber nende kodu ja kas pioneer olla on au- või häbiasi? Sattudes sageli tragikoomilistesse olukordadesse püüab Leelo selles kahepalgelises stalinlikus maailmas olla võimalikult hea laps ja teha kõik, et ema tagasi koju tuleks.

 

Kategooria: Draama | Žanr: Ajalooline draama

PÄÄSE 4 €

https://kinokoda.kinobuss.ee/film?id=599

 

 

15. NOVEMBER KELL 19.00

KONTSERT LUMEVÄLJU JA LILLI KA

 

kontsert Lumevälju ja lilli ka . . . 

Tahan mängida veel mõne pildi
oma parima pilliga
et kuulda ja näha su silmis
lumevälju ja lilli ka . . . 
(J. Leesment) 

Indrek Kalda laulab lihtsalt, karedal mehelikul moel,.Paljud tema laulude tekstid räägivad samuti lihtsatest asjadest, mis moodustavad elu tuuma. Muusik leiab mõistmist publikust, kes teavad, mis on elu, armastus, kodu, igatsus ja lein. Kontserdil  tulevad mängimisele värskemad ja vanemadki laulud ja viiulilood, vastavalt meeleolule. Muusik ja õpetaja on võtnud ansamblikaaslaseks oma poja Paul Kristjan Kalda.

 

Piletid Piletimaailmas eelmüügist 13 €, alates 01.10.18 pilet 15/13 € (pensionär,  7-12 a. laps). Kontserdipäeval pilet kõigile 15 €.

 

 

 

 

 

DETSEMBER

 

 

4. DETSEMBER KELL 19.00

LEEKIV ARMASTUS 

BIRGIT MURUTAR JA PAUL NEITSOV

 

Kontsertidel kõlab „vana Eesti kulda“ - Silvi Vraidi, Tarmo Pihlapi, Genialistide, Jaak Joala jpt repertuaarist ning mõned parimad palad mujalt maailmast näiteks Viktor Tsoi „Kukuška“ ja kindlasti mõni teinegi lugu Aapo Ilvese sulest. 
Paul Neitsov on noor kitarrivirtuoos, kes on teinud nii soolokarjääri (sooloalbum “Karlovas on peaaegu kevad“ 2016), kui ka üles astunud mitmetes ansamblites sh Svjata Vatra, rahvamuusika ansambel Sireli, Wilhelm ning duodes Margus Vaheri, Indrek Kalda ja Ruslan Trotšinskiga. 
Brigita Murutar on lauljanna ja blogija, tegi debüüdi Eesti Laulul 2014 koos Supernova ja „Laule täis taevakaarega“, on töötanud saatejuhina raadios Elmar, hilisemalt on neiu jätkanud hoogsalt laulmist, andes koos Paul Neitsoviga juba 2 aastat kontserte üle-Eesti.

 

TASUTA!

 

Brigita Murutar ja Paul Neitsov ''Leekiv armastus''